O firmie

Firma Dromat jest rodzinną firmą założoną w 1980 roku.

Główną działalnością naszej firmy jest budowa i remonty dróg szutrowych. Dostosowując się do coraz większych potrzeb naszych klientów  systematycznie  zwiększamy zakres świadczonych usług. Obecnie obszar naszej działalności obejmuje: budowy parkingów, placów postojowych, wykonywanie przepustów, budowy zbiorników retencyjnych, rozbiórki i wyburzenia obiektów infrastruktury budowlanej, niwelowanie terenu, hałdowanie, zasypywanie wykopów, wywóz gruzu oraz ziemi.

Posiadamy bogatą bazę sprzętową, na którą składają się samochody ciężarowe, koparki, ładowarki, spycharki i inne.

Mając na uwadze potrzeby naszych kontrahentów w ciagłej sprzedaży posiadamy:

  • żwir - frakcja 0,315
  • pospółka
  • gruz betonowy
  • piach
  • czarnoziem

Na przełomie lat 1980 – 2015 wykonaliśmy wiele zleceń związanych z budową i remontami dróg.

Możemy się pochwalić współpracą z instytucjami państwowymi (gminy i nadleśnictwa województwa zachodniopomorskiego) jak i z klientem indywidualnym.

Zrealizowaliśmy inwestycje dla Nadleśnicta Bobolice, Tychowo i Manowo oraz dla gminy Manowo. Podejmujemy współpracę z instytucjami państwowymi, samorządowymi oraz jednostkami i przedsiębiorstwami nie należącymi do sektora finansów publicznych. Wykonujemy również usługi dla klientów indywidualnych.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Kolejnym etapem rozbudowy firmy Dromat jest uruchomienie w roku 2014 kopalni kruszyw naturalnych Jadwiżyn II położonej w miejscowości Kłanino. Dzięki temu możemy świadczy usługi wydobycia piasku i żwiru.  Zapewniamy usługi transportowe. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy!